Nasi uczniowie w warsztatach

w Zespole Szkół Techniczno-Weterynaryjnych w Trzcianie.

15 lutego 2024 roku, w Zespole Szkół Techniczno- Weterynaryjnych w Trzcianie odbyły się warsztaty dla klas VII i VIII. Udział w nich wzięli uczniowie VIII klasy Szkoły Podstawowej w Górze Ropczyckiej, wraz z opiekunem Panem Markiem Szeligą. W programie spotkania były warsztaty kulinarne: potrawy walentynkowe oraz warsztaty fryzjerskie. Wszyscy uczniowie musieli przygotować wylosowane wcześniej przekąski. Nasi uczniowie wylosowali babeczki. Po warsztatach, wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz skosztowali przygotowane przez siebie potrawy.

W trakcie wizyty uczniowie zwiedzili klaso-pracownie, akademiki, sale gimnastyczne oraz pomieszczenie i ujeżdżalnie dla koni.

Serdecznie dziękujemy Dyrektorowi  Zespołu Szkół Techniczno-Weterynaryjnych w Trzcianie Panu Januszowi Jakubkowi, wraz z Nauczycielami, a szczególne podziękowania składamy Paniom: Aleksandrze Bieszczad - Ochał i Agacie Paśko.

Zdj. Marek Szeliga